Skip to main content

Wykrywanie podsłuchów

Oferujemy Państwu profesjonalne wykrywanie urządzeń podsłuchowych przeznaczonych do prowadzenia inwigilacji technicznej, w zakresie pozyskania informacji stanowiących tajemnicę państwową, publiczną, firmową oraz prywatną. Wykrywanie podsłuchów prowadzimy nie tylko na terenie Warszawy, dojeżdżamy również do innych miejscowości w kraju lub zagranicą.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy, profesjonalny, sprawdzony i niezawodny sprzęt, który umożliwia wykrycie nawet najbardziej zakamuflowanych i technicznie zaawansowanych urządzeń podsłuchowych, w tym: mikro nadajniki podsłuchowe transmisji radiowej analogowej i cyfrowej, mikrofony kontaktowe, mikrofony laserowe i optyczne, mikro nadajniki z transmisją przewodową w sieci elektrycznej, podsłuch GSM i GPS, dyktafony, rejestratory wideo.

Potrafimy wykryć i zlokalizować podsłuchy aktywne (będące w trybie pracy ciągłej), jak i urządzenia podsłuchowe pasywne (uaktywniane głosem, sygnałem radiowym lub zaprogramowane do pracy w określonych przedziałach czasowych). 

Badanie pomieszczeń,  w celu:  wykrycia, identyfikacji i neutralizacji nieformalnych urządzeń do pozyskiwania informacji,   prowadzą nasi specjaliści, którzy posiadają w tej dziedzinie długoletnie zawodowe  doświadczenie oraz posługują się w pełni profesjonalnym, specjalnie do tego celu dedykowanym najnowocześniejszym sprzętem. 

Badania polegają na wykonaniu, kompleksowego sprawdzenia pomieszczenia, w tym: ścian, sufitu, podłogi, okien, drzwi oraz wszystkich elementów wyposażenia, w następującym zakresie:

  • wykrywanie i lokalizacja cyfrowych i analogowych elektronicznych systemów emisji: radiowej, telewizyjnej, elektromagnetycznej oraz telefonii komórkowej, 
  • wykrywanie i lokalizacja środków zapisu audio (dyktafony, magnetofony –analogowe i cyfrowe) 
  • wykrywanie zakamuflowanych mikrofonów przewodowych, 
  • pomiar poziomu tła elektromagnetycznego i jego odchyleń
  • wykrywanie i identyfikacja podsłuchów laserowych i podsłuchów w podczerwieni 
  • wykrywanie i lokalizacja obiektywów optycznych ukrytych kamer video. 
  • sprawdzenie linii i urządzeń elektrycznych 
  • sprawdzenie elementów sieci informatycznej 
  • sprawdzenie linii telefonicznych 


Sprzęt, który wykorzystujemy do prowadzenia badań:

multidetektor-wykrywanie-urzadzen-podsluchowych

Multi detektor

Przeznaczony do wykrywania i lokalizacji źródeł transmisji radiowej, wykrywania mikrofonów laserowych, przewodowych, kontaktowych, optycznych, kamer wideo oraz sprawdzania linii telefonicznych i elektrycznych.

Detektor-złącz-nieliniowych--wykrywanie-urzadzen-podsluchowych

Detektor złącz nieliniowych

Przeznaczony do wykrywania oraz lokalizacji aktywnych i nieaktywnych urządzeń inwigilacyjnych typu mikro-nadajniki radiowe, dyktafony itp.

Skaner-transmisji-radiowej--wykrywanie-urzadzen-podsluchowych

Skaner transmisji radiowej

Wykrywanie i identyfikacja aktywnych sygnałów analogowej i cyfrowej transmisji radiowej w zakresie częstotliwości 34MHz – 5,9GHz